Traktor kulübünün sahibi, takımın taraftarlarının protesto mitingine cevaben taleplerine saygı duyduğunu belirtti.

Muhammed Rıza Zonuzi, “Eksikleri gidermek ve ekibi güçlendirmek için dile getirilen tüm eleştiriler ve yorumlar benim tarafımdan onaylanmıştır” dedi.

Sezon başında yaşanan olaylara değinerek Zonuzi, “Yönetim kurulunun politikalarına aykırı olarak, transferlerde zaman yönetimi kabul edilebilir bir performans sergilemedi ve sezonun ikinci yarısında ekibi güçlendirmek için şahsen harekete geçip ve gerekli önlemleri alacağım.” Dedi.

Traktor Kulübü’nün sahibi bazı kişilerin kendisine ve çevresindekilere yönelik hakaretlerin onu ve hüsrana uğrattığını söyleyerek takımı neden devretmediği sorusuna, isterseniz hemen devrederim cevabını verdi.

Zonuzi, “Ben sadece bu hayranların mutluluğu ve sevgisi için çok para harcıyorum, bu yüzden bu insanlar da adil olmalı ve cevabımı böyle çirkin şekilde vermemelidirler.” Dedi.

Bir grup Traktor taraftarı, maçlarının sonuçlarını ve kulübün yönetilme şeklini protesto etmek için Tebriz’deki Bonyan Dizel Stadyumu önünde toplandı.

En popüler takımlardan biri olan ve İran liginde şampiyonluk iddiasi olan Traktör futbol takımı, bu sezon evdeki maçlarında kötü sonuçlar elde etti.
bu takım, kendi sahasında Persepolis’e 1-0 mağlup olarak dördüncü sıradan sekizinci sıraya geriledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here