Tebriz Kent Konseyi Sözcüsü: Tebriz belediye başkanı ve yöneticilerinin iradesiyle Tebriz’in güneybatısının büyüme ve gelişmesi

0
98

Tebriz Kent Konseyi sözcüsü, “Tebriz belediye başkanı ve 7. Bölge yöneticilerinin iradesi ile, Tebriz’in güneybatı bölgesinin büyümesini ve gelişmesini yakında görmeyi umuyoruz.” Dedi.

Batı Tebriz Sanayi Bölgesi ziyareti sırasında Kerim Sadıkzade shahryarnews.net’le yaptığı röportajda “Bu bölgelerdeki bazı sanayi birimleri tapu sorunuyla karşı karşıyadır.” Dedi.

O “Tebriz belediye başkanının İnşaat mühendisliğinden sorumlu vali yardımcısı ile yaptığı telefon görüşmesinde, bu birimlerin sorununu çözme sürecini hızlandırmak için istekte bulundu.” Dedi.

Tebriz Kent Konseyi Sözcüsü “Tebriz belediye başkanı, vatandaşların ve sanayi birimlerinin sorunlarını çözmek için ilçe yöneticilerine  erişimlere ilişkin gerekli talimatları verdi.” Dedi.

Tebriz Kent Konseyi’nin bu üyesi, ortaya çıkan sorunların bir an önce takip edilmesi ve bir an önce çözülmesi gerektiğine vurgu yaparak “vatandaşların memnuniyetinin artırılması için gözlemlediğimiz sorunların bir an önce çözülmesi gerekiyor.” Diye ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here