Şehirde 40 büyük projenin uygulanması hızlandırılmalı

0
117

Tebriz belediye başkanı: Belediyenin yapım aşamasında olan ve hızla tamamlanması ve açılışı yapılması ve vatandaşların kullanımına sunulması gereken 40 büyük projesi var.

İrec Şehin Baher shahryarnews.net ile yaptığı röportajda şunları söyledi: Tebriz Belediyesi Proje Destek Komitesi toplantıları, teknik, mali, trafik ve diğer konularda projelerin uygulanmasında ortaya çıkan sorunları gözden geçirmek ve çözmek için aralıksız yapılmaktadır.

O “Mevcut kısıtlamalara, soğuk mevsime ve diğer sorunlara rağmen tanımladığımız projeleri hayata geçirip zamanında vatandaşlara sunmaya çalışıyoruz. ”Dedi.

Tebriz Belediye Başkanı, üç önemli kentsel projenin idari operasyonlarından ve tamamlanması gerektiğine değinerek açıkladı: Bağşumal Parkı, Şairlerin Mezarı ve Tebriz’in ilk kentsel derneği olan Sanat Evi Restorasyonu bir an önce özetlenmesi gereken ana projelerimizdir. Destek komitesi toplantısında ana vurgumuz, bu üç önemli kentsel proje için finansal tartışmalar ve sözleşme konuları sağlamaktır.

İrec Şehin Baher” Ekonomik dalgalanmalar, yükselen fiyatlar veya müteahhitle ilgili sorunlar bazı problemlere neden oluyor, belediyenin tüm potansiyelini kullanarak bu sorunları çözmeye çalışacağız.” Dedi.

O “vatandaşlar, koronanın ortadan kaldırılmasının ardından turistler ve gezginler tarafından ziyaret edilebilmesi için Şairlerin Mezarı gibi projelerinin hızla tamamlanmasını bekliyor.” Diye ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here